واحدهای پیشرو پلاست

شرکت پیشرو پلاست بسپار برای ارائه مطلوب خدمات، متشکل از واحدهای مختلفی است، کار کردن این واحدها در کنار هم و برای تحقق اهداف شرکت مانند توسعه مداوم و ارتقا سطح کیفیت محصولات باعث تولید محصولاتی مرغوب و مطابق با نیازهای جامعه شده است و توانسته اعتماد طیف گسترده‌ای از مشتریان را به خود جلب کند. واحدهای شرکت تشکیل شده از واحد آزمایشگاه، واحد تولید، واحد کنترل کیفیت و واحد بازرگانی است که همواره برای کیفیت برتر تلاش می کنند.

واحد آزمایشگاه

واحد ازمایشگاه به بررسی میزان خلوص و سطح کیفی مواد اولیه‌ی تولید گرانول می‌پردازد و در آن میزان استفاده از هر ماده برای تولید محصولات مطابق سیاست‌ها توسط نیروی متخصص و با استفاده از ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی جدید اندازه گیری و تعیین می‌شود.

واحد تولید

یکی از مهمترین واحدهای هر مجموعه بدون شک واحد تولید آن است زیرا فرایند ساخت محصولات مورد نظر در آن صورت می‌گیرد، در واحد تولید شرکت ما با بهره‌گیری از ماشین آلات صنعتی مدرن و دانش فنی متخصصین فعال در این واحد به ساخت محصولات مطابق با استاندارها پرداخته می‌شود.

واحد کنترل کیفیت

عبارت است از اطمینان از تهیه و تولید کالا و خدمات طبق استانداردهای تعیین شده یا (حصول تمامیت ویژگی‌های مطلوب در یک محصول).
کنترل کیفیت مجموعه عملیاتی نظیر اندازه‌گیری یا آزمون است که روی یک محصول یا کالا انجام می‌شود تا مشخص شود آیا آن محصول با مشخصات فنی مورد نظر مطابقت دارد یا خیر.
عمده بحث کنترل کیفیت مربوط به انجام نمونه گیری از محصولات، بازرسی آن نمونه‌ها و تعمیم نتایج به کل انباشت محصول است که بر اساس روش‌های آماری انجام می‌گیرد.
آزمایشگاههای کنترل کیفیت شرکت پیشرو پلاست بسپارمشتمل به دو  بخش زیر می باشد: 1- فیزیکی و مکانیکی 2-حرارتی

واحد بازرگانی

واحد بازرگانی شرکت به مثابه قلب تپنده‌ای برای فعالیت‌های اقتصادی شرکت عمل می‌کند و موظف است با شناخت درست عوامل اثرگذار، مسیر را برای توسعه و رشد شرکت با تدوین پیشنهادات و شناسایی فرصت‌های مطلوب هموار کند تا زمینه برای عقد قراردادهای کاری مناسب و سودآور برای طرفین فراهم گردد.

 • نشانی:

  قم، شکوهیه، فازدوم، بلوار همت، همت ۶، اولین کارخانه سمت چپ، پلاک ۱۲۵۶

 • ایمیل:

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 • تلفن:

  025-33343228

 • فکس:

  025-33343229

شرکت پیشرو پلاست بسپار تولید کننده انواع گرانول PVC جهت تولید شیلنگ، کابل و کفش و تزریق PVC

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد پیشرو پلاست بسپار محفوظ است.